Fudbal

Sreda, 02.10.2019.

20:53

Omladinci Brodarca u finišu poraženi od Rena

Omladinci Brodarca izgubili su na gostovanju od francuskog Rena sa 1:2, u prvom meču prvog kola ’staze pobednika’ Lige šampiona za mlade.

Izvor: MT

Autor: MT

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Beograđani su vodili posle prvog poluvremena golom Luke Ilića u 41. minutu, ali su domaći u poslednjih 10 minuta utakmice preokrenuli rezultat u svoju korist, golovima Matisa Pikoleua i Franka Rivolijera.

Najjači utisak meča je broj udaraca ka golu rivala, a on je na kraju glasio 38 prema 2 u korist francuske ekipe.

Ukoliko Brodarac uspe da u revanšu izbaci Ren, u narednom kolu će igrati protiv boljeg iz duela Astana – Makabi Petah Tikva.

Ova, tzv ’staza šampiona’, koju igraju omladinski prvaci nacionalnih država, kasnije se ukršta sa ’grupnom fazom’, u kojoj, između ostalih, učestvuje Crvena zvezda.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.