Zemun tone sve niže, Zlatibor prekinuo smederevsku bajku

Vreme čitanja: 2min | pon. 30.09.19. | 18:36

Odigrane poslednje dve utakmice 11. kola

Posle šokantnog ispadanja iz Superlige Srbije, Zemun tone sve niže i trenutno je bliži selidbi u treći rang takmičenja nego povratku u elitu. Zeleno-plavi su izgubili kod kuće meč 11. kola Prve lige Srbije, tri boda su odneli Piroćanci golovima u poslednjih 20 minuta utakmice – 2:0.

Rezultatski egal u Gornjoj Varoši je trajao do 78. minuta. Upinjali su se Zemunci da prekinu seriju loših rezultata, ali im je stigao hladan tuš. Radnički je poveo golom Pobulića, da bi samo četiri minuta kasnije drugim pogotkom, koji je postigao Tolić, Piroćanci dotukli domaćine.

Izabrane vesti

Sa ova tri boda sada je i Radnički u gornjem delu tabele.

Završena je i smederevska bajka. Posle četiri uzastopne pobede, koje su ih podigle sa poslednjeg mesta, plavo-beli su poraženi u gostima od Zlatibora – 2:1.

Ako je prvi gol, koji je postigao Divac u 15. minutu još bio i dostižna razlika za goste, koji su u 50. izjednačili preko Stojkovića, potpuno ih je presekao drugi pogodak Zlatibora, postignut samo 60 sekundi posle izjednačenje.

Time je Zlatibor demoralisao goste i osvojio sva tri boda na svom terenu.

SRBIJA 2 - 11. KOLO:

Budućnost Dobanovci – Bačka  1:1 (1:1)