Fudbal

Četvrtak, 26.09.2019.

23:19

Fudbalerke Spartaka remijem se oprostile od Lige šampiona

Fudbalerke Spartaka ukupnim rezultatom 4:3 poražene su od Atletiko Madrida i završile učešće u Ligi šampiona.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Oliver Hardt/Getty Images

Iako su devojke iz Madrida bile dominantnije u svakom pogledu, srpske fudbalerke će imati za čim da žale.

U 53. minutu utakmice, dosuđen je jedanaesterac za Spartak, ali je Violeta Slović bila neprecizna.

Ipak, Subotičanke se nisu predavale, one su u 57. minutu su doše do gola, kada je Kajla Adamek bila sigurna sa pet metara.

U nastavku je Atletiko napadao i bilo je samo pitanje vremena kada će ga postići, a odgovor na to pitanje dala nam je Kajli Storm, koja je u 83. minutu donela izjednačenje i plasman svom timu u osminu finala.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.