Palasio otkrio: Mihajlović je bio ljut, poslao nam je poruku na poluvremenu

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.09.19. | 22:30

„Poslušali smo ga i dali sve od sebe“, poručio je Argentinac

Iskusni napadač Bolonje Rodrigo Palasio otkrio je nakon utakmice u Breši da je Siniša Mihajlović bio ljut zbog dešavanja tokom prvog poluvremena, pa je poslao poruku ekipi pred početak drugog poluvremena.

Bolonja je nakon 45 minuta igre gubila na Mario Rigamontiju sa 3:1, ali je u nastavku meča sa igračem više postigla tri gola i stigla do velikog trijumfa.
"
Činjenica da smo imali igrača više zasigurno nam je pomogla. Izašli smo snažno u drugom poluvremenu i došli do lepog rezultata. Mihajlović je bio ljut na poluvremenu, poslao je poruku svim igračima. Poslušali smo ga i dali sve od sebe", poručio je Argentinac.

Izabrane vesti

Bolonja je sjajno otvorila sezonu, nakon tri odigrane utakmice ima sedam bodova i nalazi se na deobi drugog mesta na tabeli Serije A sa sedam osvojenih bodova.