Fudbal

Subota, 31.08.2019.

22:30

Radnik do boda u 92', Spartak pobedio Voždovac

Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici Voždovac sa 2:1, dok su Mačva i Radnik iz Surdulice igrali nerešeno 1:1 u utakmicama sedmog kola Super lige Srbije.

Izvor: PT

Autor: PT

STARSPORT/ Pedja Milosavljevic

Subotičani su pred svojim navijačima slavili golovima Stefana Denkovića u petom i Milana Maričića u 50. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Voždovac bio Ognjen Krasić u 15.

Spartak je trećim trijumfom u sezoni došao do sedmog mesta i devet bodova na tabeli Super lige Srbije, dok je Voždovac osmi sa sedam.

Mačva je sve do same završnice meča vodila protiv Radnika, ali su ipak u sudijskoj nadoknadi vremena podlegli pritisku Surduličana, pa pobednika nije bilo.

Domaćin je poveo golom Nenada Jovanovića u 27. minutu, da bi od 75. ostali s desetoricom igrača na terenu nakon što je Slavko Marić dobio drugi žuti karton.

Radnik potom pritiska rivala, a to se isplatilo u drugom minutu sudijske nadoknade vremena kada je Bojan Bojić postigao izjednačujući pogodak vredan boda.

Mačva je tako propustila priliku da dođe do prve pobede u sezoni, pa je ostala poslednja, 16. na tabeli sa svega dva boda, dok je Radnik 14. sa četiri.