Fudbaleri Barselone odigrali su 2:2 protiv Osasune u trećem kolu La Lige.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Izabranici Ernesta Valverdea razočarali su još jednom na startu sezone i sada iz tri odigrana meča imaju pobedu, poraz i remi.

Osasuna, koja se ove godine vratila u elitno špansko takmičenje, i u trećoj utakmici zaredom ostala je neporažena.

Domaći fudbaleri prvi su stigli do vođstva, kada je Tores u sedmom minutu savladao Ter Štegena. S tim rezultatom otišlo se na pauzu.

Barselona, koja je i na ovom susretu igrala bez Lionela Mesija, brzo je uspela da preokrene. Fati je u 51. minutu izjednačio, dok je Artur u 64. pogodio za 2:1.

Ipak, gosti iz Katalonije nisu izdržali do kraja. Sudija Munuera pokazao je na belu tačku, a Tores je u 81. minutu postigao svoj drugi gol na meču. Do isteka vremena nije bilo promene na semaforu i Osasuna je osvojila veliki bod.

Barselona u narednom kolu čeka Valensiju, dok Osasuna gostuje Valjadolidu.