Jorovićevoj samo gem u prvom kolu US Opena

Vreme čitanja: 1min | pon. 26.08.19. | 22:14

Srpska teniserka poražena od Poljakinje Svjatek - 0:2 u setovima

Jako loš US Open za Ivanu Jorović. Već u prvom meču na turniru je ispala, a izbacila ju je Poljakinja Iga Svjatek sa rezultatom 2:0 u setovima - 6:0, 6:1. Srpska teniserka nažalost stigla je samo do jednog gema na ovom duelu.

Ivana je osvojila svega pet poena u prvom setu i to je bila samo najava da će uslediti ubedljiv poraz. Da bi se izvukla iz te situacije Jorovićeva je morala drastično da promeni igru, ali se to nije dogodilo.

Izabrane vesti

U drugom se borila, ali je rani brejk Svjatekove raspršio njene nade da može do preokreta. Prvi set je trajao samo 22 minuta, dok je drugi bio malo duži.

Iga Svjatek sasvim zasluženo odlazi u drugo kolo gde će igrati protiv Anastasije Sevastove. Jorovićevoj preostaje da izvuče pouke iz ovog duela i da to upotrebi u narednim mečevima.