"Nevidljivi" gol Aleksandra Kolarova, preokret Atalante

Roma i Đenoa odigrali fenomenalan meč - 3:3, a najlepši gol na utakmici postigao je Aleksandar Kolarov iz slobodnjaka.

Ako se po jutru dan poznaje, onda nas očekuje spektakularna sezona u Seriji A...

Čengiz Under je posle šest minuta igre u Rimu doneo prednost Romi.

Pinamonti je izjednačio u 16. minutu igre, a Edin Džeko je pogodio u 30.

Ipak, gosti su izjednačili u finišu prvog dela igre, pošto je sa penala bio siguran Krišito.

Posle četiri minuta igre u drugom delu, najlepši momenat na utakmici.

Aleksandar Kolarov je namestio loptu na nekih 25 metara od protivničkog gola i poslao projektil - lopta je od prečke završila u golu.

Lopta je izašla iz gola ne dodirujući mrežu, ali je i video tehnologija potvrdila da je lopta prešla gol liniju.

Ipak, golom Kuamea, gosti su stigli do velikog boda u Rimu.

U prvom meču dana, Udineze je na svom stadionu savladao Milan sa 1:0.

Gol odluke postigao je Bekao u 72. minutu.

Istim rezultatom Breša je u gostima savladala Kaljari. Donaruma je iskoristio penal u 54. minutu pa se novajlija u Seriji A kući vraća sa tri boda.

Lacio je u gostima savladao Sampdoriju sa 3:0. Dva gola postigao je Imobile - u 37. i 62. minutu, a precizan je bio i Korea u 56.

Torino je sa 2:1 savladao Sasuolo, a odličan meč je odigran u Ferari, gde je Spal vodio protiv Atalante sa 2:0 do 34. minuta.

Onda su gosti zaigrali kako umeju i na kraju došli do pobede od 3:2.

U najlepšoj utakmici večeri, možda i godine u italijanskom fudbalu, Verona i Bolonja su odigrali 1:1.

Sansone je sa penala doneo prednost Bolonji u 15. minutu, a domaći su ostali sa igračem manje.

Ipak, Veloso je izjednačio u 37, a rezultat se nije menjao do kraja.

Utakmica jeste takmičarska, rezultat jeste bitan, ali je ove noći o tome malo ko razmišljao jer je Bolonju sa klupe predvodio Siniša Mihajlović.