ŠAMPION GAZI I BEZ MESIJA: Grizman režirao PREOKRET Barselone! Pukla PETARDA na Nou Kampu (VIDEO)

Srbija Danas
Antoan Grizman
Antoan Grizman / Izvor: Profimedia

Katalonci ubedljivi.

Fudbaleri Barselone došli su do prvog trijumfa u La ligi ove sezone. Branilac titule je na Nou Kampu savladao Betis sa 5:2, iako je tim iz Sevilje došao do iznenađujućeg vođstva.

TIHA DOBRODOŠLICA, PA HISTERIJA: Pogledajte prvi Mihin snimak po izlasku iz bolnice (VIDEO)

IMPRESIONIRAN: Tomane ODUŠEVLJEN Delijama

OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Goleada na meču Moldea u norveškoj ligi (VIDEO)

Novajlija iz Liona Nabil Fekir je u 15. minutu šokirao domaće navijače, kada je iz jedne kontre Betisa pogodio po zemlji donji levi ugao Ter Štegena.

To je samo razbesnelo Katalonce koji su dodali gas i do poluvremena (41.) izjednačili preko Grizmana, posle asistencije Serhija Roberta.

Isti igrač je u 50. minutu doneo vođstvo Barsi, da bi Perez šest minuta kasnije silovitim šutem povećao prednost šampiona.

Đordi Alba je u 60. minutu doneo nedostižnih 4:1, da bi Arturo Vidal u 77. povisio na 5:1.

Konačnih 5:2 postavio je Loren u 79. minutu. Podsetimo, Barselona je u prvom kolu remizirala bez golova na terenu Atletika u Bilbau i trenutno imaju četiri boda. Kao ni u prethodnom meču, u sastavu Katalonaca nije bilo kapitena Lea Mesija.

Atletiko iz Madrida je slavio u Leganjesu sa 1:0. Jedini gol postigao je Vitolo u 70. minutu, na dodavanje Žoao Feliksa, dok je srpski internacionalac i bivši igrač Partizana i Benfike Ivan Šaponjić ceo meč odgledao sa klupe za rezervne igrače.