Šou Rafinje! Da li pred transfer u Firencu? (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 25.08.19. | 21:55

Brazilac doneo pobedu Lavovima

Lisabonski Sporting je prestigao najveće rivale Benfiku i Porto posle tri kola nove sezone Primeire i izbio na prvo mesto tabele.

Lavovi su večeras slavili u gostima protiv Portimonensea sa 3:1, a prvo ime meča je bio brazilski ofanzivac Rafinja.

Izabrane vesti

Momak koji se ovih dana pominje kao kapitalno pojačanje Fiorentine u finipu prelaznog roka je večeras pokazao zašto ga želi Viola. Sa dva gola je bio junak Sportingove pobede.

Šou je započeo u trećem minutu posle sjajnoj solo prodora sa levog krila i fenomenalnog šuta pod prečku u dalji ugao. Uživajte...

Već u petom minutu je bilo 2:0 za Lavove posle lepe akcije Felipea i Bruna Fernandeša. Domaći su smanjili u devetom minutu pogotkom Romula sa bele tačke, a onda je goleada utihnula. Skoro sat vremena se čekalo na sledeći gol. U 65. minutu je Bruno Fernandeš upisao još jednu divnu asistenciju, a Rafinja je bio na pravom mestu da postavi konačnih 3:1.

Za Brazilca bi ovo mogla da bude poslednja utakmica u dresu Sportinga. Fiorentina je povećala ponudu sa 13.000.000 na 18.000.000 evra, a Sporting traži oko 25.000.000 evropskih novčanica za obeštećenje. Dogovor je moguć u narednim danima...

PORTUGALIJA 1 - 3. KOLO