21:28
Izvor: Sportske.net

Dalje idu Legija, Gimaraeš i Ararat.

Epa/Salvatore Di Nolfi

Legija je bez ikakvih problema uspela da slavi u Atini na Peristeri stadionu protiv Atromitosa i da sa sigurnih 0:2 prođe u narednu rundu Lige Evrope.

Stolarski je u 29. minutu doveo goste u prednost nakon asistencije Gvilije, da bi početkom drugog poluvremena Gvilia uspeo da u 51. minutu osigura plasman u narednu fazu.

U prvom meču je bilo 0:0.

Ekipa Gimaraeša je uspela da rasturi Ventspils sa 6:0 na svom terenu i da ukupnim rezultatom 9:0 prođe u narednu fazu.

Davidson je doveo domaćina u prednost u 28. minutu, da bi u drugom poluvremenu mreža Ventspilsa bila pocepana. Ročinja dva puta, potom Tešeira, Silva Sousa i Rodrigeš Pepe su bili strelci za Gimaraeš.

Jermenija će imati predstavnika u plej-of fazi za Ligu Evrope, a to je Ararat. Oni su danas savladali Saburtalo iz Gruzije sa 0:2 i da ukupnim rezultatom 2:3 prođu dalje.

Strelci na ovom meču za Ararat bili su Kobialko i Avetisijan.

Inače, ovo je prvi put da ekipa iz Jermenije igra plej-of za plasman u Ligu Evrope i igraće protiv Didelanža iz Luksemburga.