DANCI RASPOLOŽENI STIŽU U BEOGRAD: Kopenhagen pobedom najavio gostovanje Zvezdi! (VIDEO)

uspela im uvertira

Fudbal -

Fudbaleri Kopenhagena u pobedničkoj atmosferi dolaze u Beograd na megdan Crvenoj zvezdi u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Šampion Danske ostvario je i šestu uzastopnu pobedu u takmičarskim mečevima od početka sezone, a četvrtu u šampionatu. U gostima je savladana ekipa Sonderjiskea 2:1, koja je zapretila izjednačenjem na početku drugog poluvremena

Kopenhagen je poveo u 2. minutu golom iskusnog Senegalca N’Dojea koji je četvrti put od početka sezone savladao protivničke golmane, izjednačio je u 47. minutu Jakobsen, a samo dva minuta nakon toga Stage je postavio konačan rezultat.

Podsetimo, prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Kopenhagena igra se u utorak od 20.45.