KVALIFIKACIJE ZA LE: Partizan slavio u Velsu! Šćekić LEPOTICOM rešio meč (VIDEO)

Srbija Danas
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

Bitna pobeda crno-belih.

Fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju Konahs Kiju u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Aleksandar Šćekić fenomenalnim volej udarcem u 62. minutu i tako je omogućio crno-belima da dođu na korak od plasmana u sledeće kolo. Revanš u Beogradu je na programu sledećeg četvrtka, kada će Parni valjak pokušati da materijalizuje dobar rezultat iz Rila.

1SKANDAL pred Svetsko prvenstvo u košarci, NAJVEĆA IMENA otkazuju učešće, ko je sledeći?

BRUTALAN ODGOVOR IZ HUMSKE: Partizan OŠTRO reagovao na Zvezdine navode

MIJAILOVIĆ OTKRIO PLANOVE: Grobari će biti IZNENAĐENI

Tok meča možete pročitati u nastavku.

KRAJ:
Partizan je slavio minimalnim rezultatom.
90. minut:
Igraće se još tri minuta.
90. minut:
Prva opasnost pred golom Partizana. Opasan centaršut je upućen sa leve strane, ali napadači Konahs Kija nisu uspeli da promene smer lopti ka Stojkovićevom golu.
83. minut:
Ostao je Šćekić na travi posle jednog duela kada je nezgodno pao.
73. minut:
Đorđe Ivanović je napustio igrau, a na terenu je Filip Stevanović.
72. minut:
Ponovo je Šćekić stvorio šansu saigračima. Centrirao je vezista, a glavom je šutirao Ivanović čiji je šut ipak zaustavio golman Bras.
69. minut:
Šutirao je Tošić desnom nogom posle sjajne finte, ali je udarac zaustavio golman Bras.
65. minut:
Fenomenalan udarac Zorana Tošića iz slobodnog udarca uspeo je da zaustavi Luis Bras.

Fudbaleri Čukaričkog i Moldea remizirali su u Norveškoj bez golova.

62. minut:
Gol 0:1! Sevnula je levica Aleksandra Šćekića. Centrirao je najpre Slobodan Urošević sa leve strane, jedan defanzivac je bio najbolji u skoku, ali je onda reprezentativac Crne Gore uhvatio volej i matirao je golamana Brasa.
59. minut:
Uputio je Zdjelar pravu bombu sa distance, ali je lopta išla pravo u golmana domaćeg tima.
58. minut:
Prva izmena u ekipi Konahs Ki. Bakare je zamenio Volfija.
54. minut:
Ponovo je šutirao Ožegović glavom posle centaršuta, ali još jednom nije uputio loptu ka okviru gola.
52. minut:
Centrirao je Šćekić sa desne strane ka Ožegoviću, a napadač Partizana je šutirao glavom , ali neprecizno.
48. minut:
Sjajno je Suma probio po levoj strani i šutirao, ali je Bras još jednom dobro intervenisao.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a Savo Milošević je izvršio prvu izmenu. Na terenu je Ognjen Ožegović umesto Umara Sadika.
POLUVREME:
Partizan je imao inicijativu u prvom delu, ali nema golova u Rilu.
45+3. minut:
Sada su žute kartone dobili i Vladimir Stojković i Džordž Horan, jer su se umalo potukli.
45. minut:
Uvukla se nervoza među igrače oba tima. Na ivici incidenta su bili Zoran Tošić i Džejms Insal, a sudija Očenaš ih je sankcionisao žutim kartonima.
44. minut:
Centrirao je Tošić sa desne strane, Ivanović je šutirao glavom, ali je golman Luis Bras krajnjim naporima uspeo da odbije loptu u korner.
36. minut:
Nešto mirniji period igre.
28. minut:
Na povredu se žali golman Konahsa Luis Bras, pa je na terenu lekarska ekipa.
26. minut:
Ponovo je šutirao Strahinja Pavlović, ovog puta sa ivice kaznenog prostora posle kornera, ali je lopta prošla tik pored stative.
18. minut:
Umar Sadik je fenomenalno proigrao Strahinju Pavlovića koji je šutirao nogom sa desne strane, ali se istakao golman Velšana Luis Bras.

Fudbaleri Čukaričkog u ovom trenutku igraju sa Norveškim Moldeom u gostima, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

16. minut:
Tražio je Zoran Tošić penal posle starta nad njim, ali je sudija Očenaš samo odmahnuo rukama.
13. minut:
Slovački arbitar Mihal Očenaš je pokazao žuti karton Volfiju zbog grubog prekršaja nad Uroševićem.
12. minut:
Bio je Umar Sadik u dobroj prilici za gol, ali je traljavo šutirao i lopta je prošla pored stative.
9. minut:
Pokušao je Saša Zdjelar iz velike udaljenosti, ali lopta je završila preko prečke, kao i preko tribine koja se nalazi iza gola.
6. minut:
Prvu šansu na meču imao je Zoran Tošić. Proigrao ga je lepo Sejduba Suma, ali bivši reprezentativac Srbije je šutirao pored gola.