Najava bolje sezone: Radonjić pogodio kao u Zvezdi! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 22.07.19. | 09:59

Srpski reprezentativac doneo trijumf Olimpiku protiv Sent Etjena – 2:1

Mučio se Nemanja Radonjić u premijernoj sezoni u Olimpiku iz Marselja. Momak plaćen 12.000.000 evra nije stigao da upiše asistenciju ili gol u zvaničnim mečevima, nije imao ni pravu relaciju s trenerom Rudijem Garsijom. Ipak, noćas je najavio da bi mogao da se vrati na nivo iz Crvene zvezde.

Olimpik je u prijateljskom meču u Vašingtonu bio bolji od Sent Etjena (2:1), a pobedonosni pogodak delo je reprezentativca Srbije. Igrao se 72. minut meča kada je Radonjić dobio loptu na poziciji levog krila, u trku lažnjakom majstorski izbacio dvojicu igrača i onda izvršio egzekuciju.

Izabrane vesti

Videćemo hoće li posle ovoga gola rođeni Nišlija uspeti da se izbori za status kod novog trenera Villas-Boasa. Naredni meč Olimpik iz Marselja igra protiv Di Si Junajteda.

Pored Radonjića strelac za ekipu sa Velodroma bio je Paje u 12. minutu, ali je Sent Etjen izjednačio samo četiri minuta kasnije.