Izvor: Sportske.net

Kompletirano prvo kolo domaćeg šampionata, Nišlije ostvarile najubedljiviju pobedu.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/MO

Tri dana posle bolne eliminacije u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od estonske Flore iz Talina, niški Radnički je ''zalečio rane'' ubedljivom pobedom nad novosadskim Proleterom.

Pred svojim navijačima na ''Čairu'', ekipa Sima Krunića je večeras savladala Novosađane rezultatom 3:0 i posle prvog kola zauzima prvo mesto na tabeli sa najboljom gol razlikom.

Radnički je poveo već u 11. minutu meča, kada je Rjota Noma savladao golmana Petrića, a prednost je duplirao Stefan Mihajlović trinaest minuta kasnije.

Rezultatom 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, a pobedu Radničkog je još ubedljivijom učinio Veljko Batrović u 77. minutu, samo dva minuta pošto je zamenio Nemanju Tomića - 3:0.

Ranije večeras, Partizan je u Inđiji slavio sa 1:0, pa u prilogu možete da pogledate kompletan izgled tabele posle prvog odigranog kola u Linglong Superligi Srbije.