SLAVLJE SA DELIJAMA POSLE ELIMINACIJE SUDUVE: Fudbaleri Zvezde na severu proslavili pobedu! (KURIR TV)

Fudbal -

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras u revanšu u Beogradu pobedili Suduvu sa 2:1.

Prva utakmica prošle nedelje je završena bez golova, dok su strelci za Zvezdu u revanšu bili Ričmond Boaći u četvrtom i Marko Marin u 28. minutu. Jedini gol za Suduvu postigao je Mihret Topčagić u 96. minutu.

Utakmicu je izmedju ostalog obeležilo isključenje Marka Gobeljića u drugom poluvremenu.

Gobeljić je grubo startovao nad igračem Suduve Ivanom Hadlikom, koji je doživeo težu povredu.

Po završetku utakmice fudbaleri su otišli do severne tribine kako bi sa Delijama proslavili pobedu i plasman u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.