KOPA AMERIKA: Argentina još jednom RAZOČARALA, Šeici kroje Mesijevu sudbinu (VIDEO)

Srbija Danas
Leo Mesi
Leo Mesi / Izvor: Profimedia
Kolumbija se namučila sa Katarom.

Odigrani su mečevi drugog kola grupe B na Kopa Amerika u Brazilu u kojima je selekcija Argentine remizirala sa Paragvajem 1:1 (0:1), dok su Kolumbijci uz velike muke savladali Katar rezultatom 1:0 (0:0).

Gaučosi su odigrali još jedan slab meč, do izjednačenja su došli iz jedanaesterca, dok su za ceo meč uputili svega dva šuta u okvir gola (sedam ukupno). Time su doveli u pitanje plasman u četvrtfinale šampionata Južne Amerike, a sve će se rešavati u duelu sa Katarom u trećem kolu.

OBRATITE PAŽNJU NA 19. JUL: Ako vas tog dana posluži sreća, ovo leto ćete zauvek pamtiti

OGLASIO SE SELEKTOR HRVATSKE: Nećete verovati šta je Tucak rekao o atmosferi u Beogradu! Komentarisao i suđenje

MILOJEVIĆ NA KLUPI SRBIJE? Stigao odgovor iz prve ruke (FOTO)

Paragvaj je poveo golom Sančeza u 37. minutu i sa minimalnom prednošću otišao na veliki odmor. Mesi je izjednačio u 57. minutu, a pobedu Paragvaja promašio je Derlis Gonzales pet minuta kasnije, takođe sa "kreča".

Kolumbija je dugo tražila put do mreže Katara. Napadali su Žuti punih 86 minuta, ali se azijska selekcija uspešno branila. Ipak, nova tri boda Kolumbijcima doneo je napadač Atalante, Duvan Zapata, drugim golom na ovogodišnjem Kopa Amerika.

Kolumbija je ovom pobedom obezbedila prvo mesto u Grupi B sa maksimalnim učinkom. Paragvaj je drugi i u poslednjem kolu sam odlučuje o svojoj sudbini, dok Argentina mora da savlada Katar kako bi mogla da se nada prolazu u četvrtfinale.