Tenis

Sreda, 12.06.2019.

18:46

Kecmanović posrnuo posle iznenađenja u Štutgartu

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u drugom kolu "Mercedes kupa" u Štutgartu, pošto je izgubio od Nemca Jana-Lenarda Štrufa 6:2, 6:2.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/JULIEN DE ROSA

Meč je trajao tačno sat vremena, a Struf će u narednom kolu igrati protiv boljeg u duelu između Francuza Luke Puja i Rusa Danila Medvedeva.

Podsetimo da je Kecmanović u prvom kolu turnira napravio iznenađenje izbacivši domaćeg tenisera Filipa Kolšrajbera.

Miomir je u prvom setu rano pretrpeo brejk, ali imao priliku da se rezultatski vrati. Ipak, nije je iskoristio, pa je usledio još jedan brejk nemačkog tenisera.

U drugom setu srpski igrač je prvi zapretio, ali je propustio šansu u četvrtom gemu seta i do kraja meča nije uspeo da osvoji nijedan gem.

Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 679.015 evra.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.