Izvor: Sportske.net

Norvežanin zna kako se to radi.

EPA-EFE/WILL OLIVER

U subotnjem duelu na "Old Trafordu" smo imali sve što je potrebno za odličnu fudbalsku predstavu.

Pregršt fenomenalnih golova koji su začinili preokret domaćina protiv Sautemptona, reklo bi se samo još jedan u nizu.

Naime, pobedom nad gostima Junajted je popravio svoj, a i rekord Premijer lige, u preokretima protiv istog kluba.

Iako su gubili 0:1 na poluvremenu, Oleovi momcu su smogli snage i ostavili kući tri boda pobedom od 3:2, što je klubu iz Mančestera bio ukupno deveti rekordni preokret u mečevima sa Sautemptonom.

Iza njih su ostali preokreti, takođe Junajteda, u utakmicama sa Njukaslom i Čelsijeve pobede nad Sanderlendom - oba para ostaju na osam pobeda posle gubitka na poluvremenu.

Videćemo da li Ole može doneti preokret i u sredu protiv PSŽ-a, Junajted je izgubio "prvo poluvreme" sa 2:0.