Igraće se Bundesliga ponovo u Kelnu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 17.12.18. | 22:21

Jarčevi dobili i Magdenburg – 3:0

Prošla je tek polovina prvenstva u Cvajti, ali trebalo bi da se desi veliko čudo, pa da Keln, zajedno sa Hamburgom, ne igra ponovo u Bundesligi. Za timove iz drugog nemačkog ranga Jarčevi su, ipak, nivo više.

Nisku trijumfa, peti u svim takmičenjima, Keln je nastavio večerašnjom pobedom nad Magdenurgom. Na Raj Enerdži Stadionu nije bilo nikakve dileme – 3:0.

Izabrane vesti

Keln je od početka meča imao inicijativu, sabio rivala koji nije imao šanse da bodove spasa pronađe u domu Jarčeva.

Domaćin je poveo u 33. minutu. Odličnu akciju mogao je prvo da završi Terode, ali je njegov udarac odbranio Brunst. Potom nije prošao ni udarac Drekslera, ali je sve to pratio Kolumbijac Kordoba i pogodio praznu mrežu .

Nošen podrškom navijača Keln je brzo završio posao. U tom 48. minutu nevešto je golman Magdenburga izboksovao loptu. Pravo na glavu Drekslera koji je savršeno odmerio udarac i lobom poveo Keln ka novoj pobedi.