Pobeda: Dinamo osvojio TRI BODA u Zemunu

Lokalni sport - Ponedeljak 17.12.2018 - 20:30

Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su danas u gostima ekipu Zemuna sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Preokret Dinama za pobedu u gostima FOTO: YouTube printscreen Preokret Dinama za pobedu u gostima FOTO: YouTube printscreen
Zemun je poveo u 15. minutu golom Nemanje Vučića, ali je Dinamo u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat

Na 1:1 je u 45. minutu izjednačio Mlađan Stevanović, a vođstvo Dinamu doneo je Davor Nedeljković pogotkom u 65. minutu.

Dinamo je uspeo da sačuva prednost i sva tri boda i pored toga što je u finišu meča, od 85. minuta, igrao sa igračem manje nakon što je Nedeljković zaradio drugi žuti karton.

Dinamo je upisao treću pobedu u domaćem šampionatu, ali će jesenji deo prvenstva završiti na poslednjem mestu na tabeli sa samo 10 osvojenih bodova

Zemun je na pretposlednjem mestu sa pet bodova više.