Liga 1: Lil u poslednjim sekundama do boda na "Pjer-Moroju"

21:47
Izvor: Sportske.net

Fudbaleri Lila jedva su došli do boda na svom stadionu u 17. kolu francuskog šampionata.

EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Lil igra jako dobro ove sezone, ali u poslednje vreme pružaju nešto slabije partije, pa u se tako danas jedva izvukli protiv Remsa, na kraju je bilo 1:1 (0:0) na stadionu "Pjer-Moroj".

U prvom delu nije bilo golova, da bi nakon 20ak minuta igre u nastavku gosti došli do prednosti.

Strelac je bio Odan, na asistenciju Romaa.

I kada se činilo da će gosti odneti ceo plen, Metanir je napravio faul u svom kaznenom prostoru, Lil je dobio idealnu priliku da dođe do boda.

Mladi Nikolas Pepe je preuzeo odgovornost, nije pogrešio sjajni fudbaler iz Obale Slonovače, realizovao je najstrožu kaznu za 1:1, bio je to njegov 11 gol ove sezone (5as).

Na kraju podela bodova, Lil ostaje drugi sa 31 bodom, 13 manje od vodećeg PSŽ, dok je Rems na 11. mestu sa 22 boda.