Makedonija bez milosti, majstorija Bardija (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 19.11.18. | 23:11

Gibraltar nije imao šta da traži u Skoplju

Fudbaleri Makedonije u velikom stilu su potvrdili osvajanje prvog mesta u četvrtoj grupi D divizije Lige nacija i plasman u viši rang takmičenja u narednom ciklusu.

Naši južnu susedi su u Skoplju ubedljivo savladali Gibraltar sa 4:0 u poslednjem kolu. Bila je to prava igra mačke i miša i jedina dilema bila je sa koliko golova u mreži će Makedonci da isprate goste.

Izabrane vesti

Ukupno je domaća ekipa uputila čak 39 udaraca ka protivničkom golu, ali je u prvom poluvremenu samo jedna lopta završila u mreži Gibraltara.

Igrao se 27. minut kada je Enis Bardi maestralnim udarcem iskosa sa ivice kaznenog prostora doveo Makedonce u vođstvo.

A u nastavku utakmice na scenu je stupio raspoloženi Ilija Nestorovski. Prvo je u 67. minutu povisio na 2:0, a onda je 13 minuta kasnije još jednom bio precizan.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Trajkovski u drugom minutu sudijske nadoknade.