Autogol koji tera suze na oči i novi izostanak Lalatovića - šta se sve dešavalo u Novom Sadu?

20:59
Izvor: Sportske.net

Preokret Radničkog iz Niša izazvao je mnogo komentara.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/DS

Ekipa Radničkog iz Niša je stigla do zaslužene pobede u Novom Sadu protiv Proletera koji je vezao i drugi poraz nakon onog od Crvene zvezde u prethodnom kolu.

Danas je domaćin iz Novog Sada vodio sa 1:0 na poluvremenu, a onda je usledio penal, pa nepuna dva minuta potom i autogol o kojem će se tek pričati.

Lambulić je ubacio loptu u svoju mrežu krajnje komično za konačnih 1:2. Fudbaler Proletera je čak i pustio suzu zbog ovog gola.

Ono što je čudno u čitavoj priči jeste novi izostanak Nenada Lalatovića, drugi uzastopni u Super ligi, iako je ovoga puta doputovao u Novi Sad.

Ponovo će se pokrenuti priče o navodnim konfliktima u Radničkom iz Niša koji je trenutno drugi na tabeli domaćeg šampionata sa sedam bodova više od Partizana, uz utakmicu više.

Danas je Radnički predvodio Dragan Šarac, a mi se podsećamo objave trenera Radničkog da je "odgovoran samo Bogu i Ivici Tončevu" što je istakao pred ovu utakmicu.