PSŽ nastavio da gazi – nestvarni Mbape dao četiri gola za 13 minuta!

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Lion sa 5:0 u devetom kolu Lige 1.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Nakon što su Crvenu zvezdu savladali sa 6:1 u sredu, klub iz Pariza slavio je ponovo sa pet golova prednost i to protiv konkurenta za titulu.

Lion je video strašnog Kilijana Mbapea, koji je postigao četiri gola za samo 13 minuta igre u drugom poluvremenu.

Brazilac Nejmar je u devetom minutu doneo prednost Parižanima iz penala, a do kraja poluvremena viđena su dva crvena kartona, po jedan na obe strane. Isključeni su Kimpembe (PSŽ) u 32. i Tusar u 45+1 minutu.

Nastavak meča doneo je neverovatnog mladog Francuza.

Mbape je golove postizao u 61, 66, 69. i 74. minutu. Kilijan je bio potpuno nezaustavljiv i ovom dostignuću dosta će se pričati narednih dana, ali i meseci.

Prvo gol Francuza pogledajte OVDE, drugi OVDE, treći koji je dao u 69. minutu OVDE, a poslednji peti OVDE.

Ranije u tokudana Marsej je savladao Kaen sa 2:0, a Nemanja Radonjić od 90. minuta našao se na terenu za domaći sastav. Ren je nastavio krizu Monaka, dok je Bordo bio ubedljiv protiv Nanta.