Slika govori više od hiljadu reči: Benzemina partija za zaborav

18:59
Izvor: Sportske.net

Francuz je za razliku od prošle, dobro počeo tekuću sezonu, ali se izgleda vratio starim navikama.

Beta/AP Photo/Mindaugas Kulbis

Real Madrid je doživeo prvi poraz u Primeri ove sezone, bolji su od izabranika Julena Lopetegija bili igrači Sevilje i to a 3:0.

Real je igrao jako loše, a jedan od najslabijih pojedinaca bio je Karim Benzema.

Francuz, koji je bio na udaru kritika minule sezone, solidno je otvorio sezonu, postigao je i četiri pogotka, ali nakon sinoćnje partije, ponovo se postavlja pitanje o tome da li su u Realu pogrešili što se nisu otvorili za još jednog dokazanog centarfora.

Igru je napustio u 59. minutu, zamenio ga je Marijano Dijaz, ali ni to nije urodilo plodom, rezultat iz prvog poluvremena je ostao na snazi do kraja susreta.

Osvanula je i slika na kojoj se može videti kako se Benzema kretao tokom jednog časa provedenog na travi "Sančes Pishuana", možda je najbolji opis za nju da je francuski napadač bio svuda i nigde. Ali ipak najviše oko centra.