Liverpul poražen od Borusije Dortmund posle preokreta, Marković starter

Novosti online

23. 07. 2018. u 09:55

"Redsi" su poveli u 25. minutu, ali ih je preveliki broj propuštenih šansi skupo koštao u nastavku

Ливерпул поражен од Борусије Дортмунд после преокрета, Марковић стартер

Detalj sa utakmice foto: Twitter/Liverpool FC

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Liverpul 3:1, posle preokreta u prijateljskom meču u Šarlotu.

"Redsi" su poveli golom Virdžila van Dajka u 25. minutu, ali ih je preveliki broj propuštenih šansi skupo koštao u nastavku.

"Milioneri" su do preokreta došli posle dva pogotka Kristijana Pulišića, a konačan rezultat je u nadoknadi vremena postavio Larsen.

Među starterima za koje se odlučio Jirgen Klop našao se i srpski fudbaler Lazar Marković, a na poluvremenu ga je zamenio Solanke, kada je strateg Liverpula napravio devet izmena.

— Goal (@goal) July 23, 2018

Na američkoj turi, Mančester junajted je remizirao bez golova sa domaćim MLS ligašem San Hozeom.

U protokolu nije bio srpski reprezentativac Nemanja Matić koji se priključio timu na pripremama u SAD dan pre ove utakmice.