Tako to radi favorit: Ludogorec pogodio sedmicu!

Vreme čitanja: 1min | sre. 11.07.18. | 21:23

Krusejders ubijen u Razgradu – 7:0

Sluti da će se Liga šampiona ponovo igrati u Bugarskoj! Tamošnji šampion, nama dobro poznati Ludogorec, demonstrirao je klasu u sudaru sa Krusejdersom – 7:0. I nije samo to demonstrirao. Pokazao je potencijalnim rivalima u narednom kolu da ima još jednog moćnog napadača. Reč je o Poljaku Švericoku. On je ušao u igru u 68.minutu, ali i to mu je bilo dovoljno da postigne tri pogotka.  I dotuče nejjake goste.

Definitivno Ludogorec je tim koji ima i glavu i rep, ali i kontinuitet. Ljudi koji su igrali protiv Crvene zvezde pre dva leta su i dalje u klubu. Mislimo na Marselinja, Natanijela i Kešerua.

Izabrane vesti

Irci su odoleli do 25.minuta. Tada je mrežu gostiju pogodio Marselinjo. Bio je to početak paljbe. Sopstvenu mrežu pogodio je Braun.

A u drugom poluvremenu viđen je pravi potop. U listu strelaca se upisao Kešeru, zatim i Marselinjo. Pucalo je sa svih strana. Trijumf Ludogoreca podebljao je Švericok.