Još jedna pobeda Zvezde do titule 1

Crvena zvezda je sa tri gola u nastavku ubedljivo savladala Čukarički 3:0, i već za vikend u Kruševcu može i matematički da obezbedi titulu prvaka Srbije Nakon bledog prvog poluvremena pogocima Bena, Nemanje Radonjića i Luke Adžića, crveno-beli su došli na korak od promocije.

Igrač koji je doneo preokret svakako je Luka Adžić, solo akcijom na sredini terena pola sata pre kraja otvorio je kontranapad Zvezde i servirao gol za Bena. Nakon toga Radonjić je u kaznenom prostoru, lažnjacima prevario nekoliko igrača Čukaričkog i postigao svoj tek drugi gol u Superligi. Tačku na meč je pet minuta pre kraja stavio mladi Adžić, lepim golom iz slobodnog udarca.

Čukarički je trećim porazom u nizu dodatno ugrozio svoje šanse da se nađe u Evropi. Posle pobede Voždovca nad Vojvodinom Brđani su ostali na četiri boda od mesta koje vodi na međunarodnu scenu. U narednom kolu Čukarički dočekuje trećeplasirani Spartak.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.