22:55
Izvor: Sportske.net

Prekinuta je serija od 14 uzastopnih pobeda Dalasa protiv Lejkersa i to na parketu u Teksasu.

screenshot - Youtube.com

Bilo je veoma neizvesno u ovom meču, moralo je da se reši u produžetku, nakon čega su Lejkersi stigli do svoje 15. pobede u sezoni i tako pretekli Dalas na tabeli - bilo je 107:101, a pre produžetka 95:95.

Gosti iz Los Anđelesa su imali 11 poena prednosti u prvom poluvremenu, bolje su krenuli, ali su domaći preokrenuli i sredinom treće četvrtine stigli su do +7 što nije bio njihov maksimum.

U poslednjem kvartalu stižu do 80:70, igrali su sjajnu odbranu do tada, ali su do kraja deonice primili još 25 poena, u poslednjem napadu su jurili prednost i preko Barnsa su uspeli da izjednače i uvedu utakmicu u produžetak.

U produžetku bolji gosti, Rendl je bio odličan i on je najviše doprineo novoj pobedi svog tima.

Upravo je on bio najefikasniji, postigao je 23 poena, imao i 15 skokova. Kuzma je dao doprinos sa klupe, dodao je 18 poena, a 17 je imao Kaldvel Poup. Kod domaćih 23 poena Denisa Smita.