Srbija Danas
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia

Na programu su utakmice 3. kola Premijer lige.

Aleksandar Mitrović "zapečatio" je sudbinu Vest Hema u utakmici 3. kola Premijer lige. Nekadašnji napadač Partizana i reprezentativac Srbije dao je gol za Njukasl, u 87. minutu, samo 15 minuta posle ulaska u igru, za 3:0. Iskoristio je lošu reakciju odbrane gostiju iz Londona, zaobišao golmana Čekićara i obezbedio Svrakama prvi trijumf u sezoni. Na drugoj strani, ekipa Slavena Bilića je na "nuli" i na poslednjem mestu na tabeli Premijer lige.

ANTONOV OTPAO: Partizan EKSPRESNO reagovao! Dolazi DEFANZIVAC iz Španije (FOTO)

TOŠIĆ I KRKIĆ U HUMSKOJ!? Odgovor Miroslava Đukića o ovom PAKLENOM TANDEMU sve je ŠOKIRAO (FOTO)

Mitrović će već u ponedeljak doći u Staru Pazovu, gde će početi pripreme sa reprezentacijom Srbije, za predstojeće kvalifikacione utakmice za Mundijal u Rusiji, sa Moldavijom i Republikom Irskom.

Nešto ranije, Mančester siti je na gostovanju Bornmutu pobedio sa 2:1. Građani su do trijumfa došli u sedmom minutu sudijske nadoknade, golom Rahima Sterlinga koji je zbog radovanja i dobio drugi žuti karton. Kao i Vest Hem, bez bodova ostao je i Kristal Palas Luke Milivojevića. Orlovi iz Londona su kao domaćin izgubili od Svonsija sa 2:0. Za Palas, do 58. minutu igrao je Luka Milivojević. Kristal Palas je takođe bez bodova, kao i Čekićari. Sautempton Dušana Tadića odigrao je bez golova protiv Hadersfilda, a srpski reprezentativac je bio na terenu do 74. minuta.

NIKAD JAČE: Neće moći da pomogne saigračima u derbiju, ali im je poželeo nešto STRASTVENO (FOTO)

U poslednjem meču dana, Mančester junajted je pobedio Lester, rezultatom 2:0, s tim da je prednost mogla da bude i veća. Međutim, Romelu Lukaku je u 53. minutu promašio penal. Tada je ostalo 0:0, ali su u nastavku golove dali Markus Rašford i Maruan Felaini. Đavoli Žozea Murinja na ovaj način zadržali su maksimalan učinak.