NIJE MU PRVI PUT: Inđijin dželat već jednom častio Zvezdu i šokirao Partizan (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 15.Sep.2019, 10:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NIJE MU PRVI PUT: Inđijin "dželat" već jednom "častio" Zvezdu i šokirao Partizan (VIDEO)

O Igoru Stojiljkoviću se pisalo i pre mesec dana, zbog “večitog derbija” između omladinskih selekcija Zvezde i Partizana Nova bura u srpskom fudbalu. Krenulo je sve još u petak sa skandaloznom raekcijom trenera Vojvodine Nenada Lalatovića da bi se završilo “čudnom” pobedom Zvezde protiv Inđije.O arbitru utakmice na stadionu “Rajko Mitić”, Igoru Stojiljkoviću, u narednim danima će se mnogo pričati. Pre svega zbog greške koju je napravio u 87. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << pri vođstvu gostiju sa 1:0, kada je častio crveno-bele jedanaestercom iako je Aleksa Vukanović fauliran van šesnaesterca. PROČITAJTE JOŠ: SUDIJA DARIVAO ŠAMPIONA: Zvezda posle dva penala u finišu napravila preokret protiv odlične Inđije Međutim, nije ovo Stojiljkoviću prvi put da se našao na udaru javnosti zbog penala koji je dosudio u korist Zvezde. O njemu se pisalo i pre mesec dana, zbog “večitog derbija” između omladinskih selekcija Zvezde i Partizana.Stojiljković je tada, pri rezultatu 0:0, sredinom prvog poluvremena dosudio jedanaesterac za crveno-bele, mada se ni na usporenom snimku ne vidi jasno zbog čega. Tada su se žalili mladi fudbaleri Partizana, a ubrzo i navijači na društvenim mrežama.Taj meč je završen rezultatom 1:1, pošto je pogodak Novakovića sa bele tačke anulirao Đurković u samom finišu utakmice. Pogledajte "penal", na snimku od 25:37 do 25:44.
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan,   Partizan,   Večiti derbi

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.