PREMIJER LIGA Neuverljivi Arsenal slomio Njukasl, nula “lisica” i “vukova”

Izvor: 011vodič.com, 11.Avg.2019, 17:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Arsenala su uz dosta problema u subotu savladali Njukasl na “Sent Džejms parku” sa 1:0 (0:0) i tako ostvarili prvu pobedu u novoj sezoni Premijer lige.
Kvota u MaxBetu na pobedu Hanze protiv Štutgarta je 4.55.
Nije to bila neka preterano kvalitetna utakmica, a zanimljivije je bilo prvo poluvreme, iako u njemu nismo videli golove. U 21. minutu je domaćin umalo poveo, kada je Džondži Šelvi šutirao sa distance, ali je pogodio samo levu stativu.
Uzvratio >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << je na sličan način tri minuta kasnije Henrik Mhitarjan, ali je lopta odletela malo preko prečke. U nastavku su obe ekipe igrale povučeno, a jedinu pravu priliku smo videli u 58. minutu.

Po desnom krilu je protrčao Ejnsli Mejtland-Najls, a onda poslao loptu u šesnaesterac, gde ju je spoljnim delom stopala desne noge prihvatio Pjer-Emerik Obamejang, samo da bi već sledećim kontaktom prosledio u gol. Rezultat se do kraja utakmice više nije menjao.
Ne preterano atraktivnu utakmicu su odigrali i Lester i Vulverhempton. Okršaj “lisica” i “vukova” u istom terminu okončan je bez golova – 0:0.