HAMBURŠKI MARATON PRIPAO SRBINU Krajinović za polufinale čeka “domaćina”

Izvor: 011vodič.com, 25.Jul.2019, 15:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: TSS / Promo Filip Krajinović je pobedio iskusnog Martina Kližana rezultatom 6:7, 7:5, 6:1 i tako uspeo da se plasira u četvrtfinala turnira u Hamburgu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Filip Krajinović Naš teniser je odlično počeo meč i vrlo brzo stigao do 4:1 oduzevši dva servisa Slovaku. Kada se činilo da je Filipu ostao lakši deo, Kližan se vraća u egal i odvodi set u taj-brejk, gde uspeva da iskoristi treću set loptu i povede sa 1:0. U drugom setu su obojica tenisera >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << imala dosta bolji procenat prvog servisa, tako da brejka nije bilo sve do sedmog gema, kada prvu priliku za tako nešto koristi Slovak. Isto kao u prvom kada je Krajinović servirao za set i izgubio svoj servis, tako sada Kližan ne uspeva da završi meč. Nakon napravljenog brejka, naš teniser osvaja narednih osam poena, oduzima još jednom servis protivnika i odvodi meč u treći. Iako je odlučujući set počeo izgubivši početni gem na svoj servis, Srbin furioznom igrom osvaja narednih šest gemova i posle više od 2 sata i 30 minuta dolazi do trijumfa. U borbi za polufinale, Filipu će rival biti bolji iz duela Aleksandra Zvereva, koji je rođen baš u Hamburgu pre 22 godine, i Federika Delbonisa. Zanimljivo, Nemac je već poražen na ovom turniru kada su bolji od njega i njegovog brata u konkurenciji dublova bili takođe domaćini teniseri, Danijel Masur i Džulijan Lenc. (Filip Mališ) More
The post HAMBURŠKI MARATON PRIPAO SRBINU Krajinović za polufinale čeka “domaćina” appeared first on 011vodic.com.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.