Dvojica Srba su praktično već obezbedili plasman u Ligu Evrope

Izvor: 011vodič.com, 22.Avg.2019, 19:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Samo čudo može da se dogodi, pa da BATE Borisov zaigra u grupnoj fazi Lige Evrope ove sezone. Belorusi su u četvrtak ubedljivo poraženi u Nur Sultanu od Astane sa 3:0 (2:0) i sada im je za prolaz neophodno da u revanšu pobede sa četiri gola razlike.
Kvota u MaxBetu na pobedu Brage proti Spartaka je 1.60.
Kazahstance su do trijumfa predvodila dvojica srpskih fudbalera. Golman Nenad Erić >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << je sačuvao mrežu netaknutom, dok je Antonio Rukavina takođe odigrao svih 90 minuta i upisao je asistenciju u 44. minutu za 2:0. Tada je gol postigao Logvinenko, čime je duplirao prednost koju je prethodno doneo Tomasov.
Konačan rezultat je postavljen u 52. minutu, kada je Sigurjonson bio precizan iz jedanaesterca.
BATE je bio oslabljen jer zbog povrede nije igrao Nemanja Milić. Od naših igrača su u Kazahstanu za goste igrali defanzivci Aleksandar Filipović i Slobodan Simović. Bojan Dubajić je ostao na klupi, baš kao i novo pojačanje BATE-a iz Čukaričkog, reprezentativac Crne Gore Boris Kopitović.
PLEJ-OF ZA LIGU EVROPE (PRVI MEČEVI)
Četvrtak
Astana (Kazahstan) – BATE Borisov (Belorusija) 3:0 (2:0)
(Tomasov 23, Logvinenko 44, Sigurjonson 52. (pen))
Ararat Jermenija (Jermenija) – Didelanž (Luksemburg) 2:1 (1:0)
(Lima 22, Antonov 90+3 – Sinani 68)
19.00 Malme (Švedska) – Bnej Jehuda (Izrael)
19.00 Suduva (Litvanija) – Ferencvaroš (Mađarska)
19.30 Fejenord (Holandija) – Hapoel Ber Ševa (Izrael)
19.30 Ludogorec (Bugarska) – Maribor (Slovenija)
19.45 Kopenhagen (Danska) – Riga (Letonija)
20.00 AEK Atina (Grčka) – Trabzon (Turska)
20.00 Legija (Poljska) – Rendžers (Škotska)
20.30 AZ Alkmar (Holandija) – Antverp (Belgija)
20.30 Steaua (Rumunija) – Gimaraeš (Portugalija)
20.30 Gent (Belgija) – Rijeka (Hrvatska)
20.30 PSV (Holandija) – Apolon (Kipar)
20.30 Strazbur (Francuska) – Ajntraht (Nemačka)
20.45 Braga (Portugalija) – Spartak (Rusija)
20.45 Seltik (Škotska) – AIK (Švedska)
20.45 Linfild (Severna Irska) – Karabag Agdam (Azerbejdžan)
21.00 Espanjol (Španija) – Zorja (Ukrajina)
21.00 Partizan (Srbija) – Molde (Norveška)
21.00 Slovan (Slovačka) – PAOK (Grčka)
21.00 Torino (Italija) – Vulverhempton (Engleska)

The post Dvojica Srba su praktično već obezbedili plasman u Ligu Evrope appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.