Izvor: 011vodič.com, 21.Sep.2019, 17:10

DEMOLIRANJE Siti postavio najbržih 5:0 u istoriji Premijer lige (VIDEO)

Maxbetsport je u najavi meča na “Etihadu” najavio da se Votfordu loše piše. Ljuti zbog poraza u Noriču, prošlog vikenda, Gvardiola i njegovi izabranici morali su na nekome da iskale bes, a slučaj je hteo da to budu ove sezone očajni “stršljenovi”. Siti je pregazio gosta za samo 18 minuta i postavio najbržih 5:0 u istoriji Premijer lige!
Na meču Kristal palas – Vulverhempton, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za pobedu domaćina.
Stradanje Votforda pokrenuo je >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << David Silva već u prvom minutu. Samo pet minuta kasnije, već je bilo 2:0, golom Aguera iz penala, a u 12. je Marez povidio na 3:0.
Odbrana gostiju nije se ni osvestila, a drugi Silva, Portugalac Bernardo je povosio na 4:0. Demoliranje Votforda u prvom poluvremenu zaključio je Nikolas Otamendi. Podvig “građana” je utoliko veći što je pet ogodaka postiglo isto toliko fudbalera!

Inače, gaženje “stršljenova” je omiljena navika fudbalera Mančester sitija. Proletos, u finalu Kupa, na Vmbliju, slavili su sa 6:0…

The post DEMOLIRANJE Siti postavio najbržih 5:0 u istoriji Premijer lige (VIDEO) appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.