Izvor: 011vodič.com, 20.Sep.2019, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDESLIGA Nestvarna slika, Šalke uz lidera! (VIDEO)

Ekipa iz Gelzenkirhena nije propustila priliku da se nađe tamo gde ovavno nije bila – uz lidera Bundeslige. Tamo će da ostane makar do subote popodne. Takvu scenu pamte samo najuporniji navijači Šalkea, koji je savladao Majnc 2:1 (1:0).
Na meču Herta – Paderborn, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru 1&2-5.
Utakmicu su obeležila dva lepa gola iz vrlo sličnih akcija. Domaćin je poveo u 36. minutu. Serdar je izvanredno utrčao i odličnim udarcem doneo prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Šalkeu.

Sjajnu akciju po istoj, levoj strani, izveli su i gosti, petnaestak minuta pre kraja. Onisivo je divnim golom doneo izjednačenje.

Majnc je ipak poražen napustio Rur, a za to se pobrinuo Harit, asistent kod prvog pogotka. Dugo je trajala ta akcija, a onda je Marokanac šutirao spoljnim delom kopačke i iznenadio golmana gostiju.

Naš reprezentativac Matija Nastasić meč je počeo na klupi. Na teren je ušao u 76. minutu.