SL - Rapsodija Čukaričkog, Rad opet poražen, derbi na Karađorđu pripao Napretku!

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2018, 20:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SL - Rapsodija Čukaričkog, Rad opet poražen, derbi na "Karađorđu" pripao Napretku!

Odigrane su još tri utakmice domaćeg šampionata.

Ekipa Čukaričkog nastavlja da niže dobre rezultate, oni će na odmor otići sa 22 boda i biće na 4. mestu domaćeg šampionata.

Oni su danas uspeli da savladaju ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 6:1, golovi su se ređali kao na traci u drugom poluvremenu.

Stojanović je postigao prvi gol u 36. minutu, da bi u nastavku Tedić, Puškarić, ponovo Stojanović, Stevanović i Zorić doneli veliku prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << domaćinu.

Počasni gol za goste postigao je Dimitrov.

Ekipa Rada je na svom terenu poražena od Proletera iz Novog Sada rezultatom 1:3 nakon preokreta.

Domaće je Mladenović doveo u prednost u 20. minutu, ali je Nemanja Čović izjednačio do kraja poluvremena.

U nastavku Vujaklija i Stefan Čolović donose pobedu gostima iz Novog Sada.

Derbi meč je odigran na "Karađorđu", Vojvodina je dočekala Napredak iz Kruševca, a slavili su gosti koji su ovom prilikom pretekli Vojvodinu na tabeli. Strelac jedinog gola na ovom meču bio je Đuro Zec u 41. minutu utakmice.

Boranijašević ga je proigrao, Zec je odlično šutirao i lopta se od stative odbila u mrežu.