Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 21.Maj.2026, 13:13
Ministar Bela Balint posetio NTP Novi Sad: Razgovori o proširenju, novoj zgradi i inovacijama sa naučnim institutima
NOVI SAD- Ministar nauke, tehnološkog razvoja i inovacija akademik Bela Balint razgovarao je danas u Naučno-tehnološkom parku Novi Sad sa pokrajinskim sekretarom za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost Brankom Markoskim, direktorom NTP-a Srđanom Kolakovićem i predstavnicima Instituta za prehrambene tehnologije i Instituta za ratarstvo i povrtarstvo „NS seme“ o ulozi NTP-a u celokupnom inovacionom ekosistemu […]
Vest Ministar Bela Balint posetio NTP Novi Sad: Razgovori o proširenju, novoj zgradi i inovacijama sa naučnim institutima objavljena je na sajtu Vojvodina uživo....
Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






