
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Dec.2019, 09:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kompanija nudi 130.000 dolara za lice robota
Britanska kompanija Geomiq objavila je vest o mogućoj saradnji sa kompanijom za proizvodnju robota u okviru projekta u kojem se traže muškarci i žene koji će svoje lice "pokloniti" robotima, za šta bi dobili 130.000 dolara.
Dizajneri iz ove dve kompanije kažu da nude 130.000 hiljada dolara za prava korišćenja vašeg lica. Svi koji žele da učestvuju mogu da se jave na njihovu e-mail adresu: faces@geomiq.com.
Iako kompanija koja je došla na ovu ideju još ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << želi da otkrije svoj naziv, najavili su da će više informacija uskoro biti dostupno javnosti, prenosi portal Brajt Sajd.
Prema rečima zaposlenih u Geomiqu, na ovom projektu se radi već pet godina, a dobio je veliku finansijsku podršku ulagača, prenosi Klix.ba. Dodaju i da će poseban tim odabrati ljude koji će proći u uži izbor projekta, a zatim ih kontaktirati i objasniti im o kakvom se tačno projektu radi.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Ko robotu pozajmi lice dobije 130.000 dolara
Izvor: Nezavisne Novine, 05.Dec.2019
Kompanija za proizvodnju robota, preko britanske firme "Geomik", traži muškarca i ženu zainteresovane da svoje lice "poklone" robotima. Kao nagradu za prava na korištenja lica odabranih spremni su da plate 130.000 dolara!