Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 16.Maj.2026, 09:10

Da li treba izbaciti menjač iz brzine u vožnji nizbrdo? Evo zašto to nije dobra ideja

Neko vam je rekao ili ste sami pomislili da ćete tako uštedeti gorivo. Spuštate se nizbrdo i pomislili ste da bi bilo pametno prebaciti menjač vozila u neutralan položaj, odnosno izbaciti ga iz brzine! Neko vam je rekao ili ste sami pomislili da ćete tako uštedeti gorivo pa ćete se spuštati samo pomoću kočnica. Nemojte […]
Vest Da li treba izbaciti menjač iz brzine u vožnji nizbrdo? Evo zašto to nije dobra ideja objavljena je na sajtu Vojvodina uživo....

Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.