Šešelj: Nećemo sa Đilasom, Jankovićem, Radulovićem (VIDEO)

Izvor: Blic, 04.Mar.2018, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šešelj: Nećemo sa Đilasom, Jankovićem, Radulovićem (VIDEO)

Sigurno nećemo sa Draganom Đilasom, Vukom Jeremićem, Sašom Jankovićem, kao ni sa Radulovićem i Obradovićem, ukoliko pređemo cenzus, poručuje predsednik Srpske radikalne stanke Vojislav Šešelj.

On je posle glasanja novinarima rekao da bi za listu "Dr Vojislav Šeselj - Srpska radikalna stranka" na izborima za Skupštinu Grada Beograda solidan bio svaki dvocifren rezultat.

On je kazao da bi neprelazak cenzusa te liste predstavljao loš rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za radikale u Beogradu.

Lider radikala je dodao da SRS ne bi pravio koaliciju ni sa Demokratskom strankom, jer je u koaliciji okupljene oko te stranke i Socijaldemokratska stranka Borisa Tadića, koji je, prema Šešeljevim rečima, Haškom tribunalu isporučio Stojana Župljanina, Radovana Karadžića, Ratka Mladića i Gorana Hadžića.

- Mi mislimo da treba najviše napora uložiti u sređivanje postojećeg, pre svega u otklanjanje komunalnih nedostataka u Beogradu. Nismo pristalice grandioznih projekata, ali bismo nastavili sa projektom "Beograd na vodi" i grčevito bismo tražili strane investitore, pošto je suviše rizično da država ulazi u tako veliku investiciju - zaključio je lider SRS.

Šešelj je jutros oko 10 časova glasao na biračkom mestu broj 96 u Osnovnoj školi "Svetislav Golubović Mitraljeta" u Batajnici, uz pratnju supruge Jadranke.
Pogledaj vesti o: Vojislav Šešelj

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.