
Izvor: N1 televizija, 15.Okt.2021, 22:28
Vučić: Hrkalović uhapšena zbog slučaja ubistva Vlastimira Miloševića na šinama
Bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović privedena je u vezi sa ubistvom Vlastimira Miloševića na šinama u Ulici kraljice Marije u Beogradu, 2017. godine, potvrdio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Vučić: Biće još hapšenja i ubica i njhovih pomagača
Izvor: Nezavisne Novine, 15.Okt.2021
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je bivša državna sekretarka Diana Hrkalović uhapšena, kako mu je rekao ministar sa kojim se čuo, na osnovu dokaza koje danas posjeduju nadležni organi vezano za čuveno ubivstvo na šinama Vlastimira Miloševića.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.