Šok za Borusiju: Haland ozbiljnije povređen, ne igra do kraja godine

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Okt.2021, 22:56

Šok za Borusiju: Haland ozbiljnije povređen, ne igra do kraja godine

Najbolji fudbaler Borusije iz Dortmunda Erling Haland zbog povrede će pauzirati do kraja godine, prenose nemački mediji.

Iako se u prvi mah činilo da sjajnog napadača očekuje kraća pauza, povreda kuka je ozbiljnije prirode i zahteva duži odmor.

Borusija će bez njega probati da se plasira u osminu finala Lige šampiona, dok će selekcija Norveške biti oslabljena u duelima protiv Letonije i Holandije koji odlučuju o plasmanu na Svetsko prvenstvo u Kataru.

Haland je u izvanrednoj formi ove sezone i na 10 utakmica u svim takmičenjima zabeležio je 13 golova i četiri asistencije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.