Pobeda Brinjone u kombinaciji, treći najbolji rezultat Ignjatovićeve u karijeri

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Feb.2020, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobeda Brinjone u kombinaciji, treći najbolji rezultat Ignjatovićeve u karijeri

Italijanska skijašica Federika Brinjone trijumfovala je danas u alpskoj kombinaciji, koje je vožena u Kran Montani.

Ovom pobedom Brinjone je preuzela je vodeću poziciju u Svetskom kupu od Mikalele Šifrin, a do 15. pobede u karijeri došla je rezultatom 1:56.24.

Na drugom mestu završila je Austrijanka Franciska Grič (1:57.16), a na treći stepenik pobednickog postolju popela se i Čehinja Ester Ledecka (1:58.06).

Srpska skijašica Nevena Ignjatović zauzela >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je 14. poziciju, a za pobednicom je imala zaostatak od 4.76 sekundi.

Ovo je treći najbolji rezultat u karijeri za Ignjatović, koja je osvojila 18 bodova u Svetskom kupu.

Takmičenje u Svetskom kupu se nastavlja sledećeg vikenda u italijanskom La Tulu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.