
Izvor: Blic, 13.Nov.2019, 14:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DISKRIMINACIJA NA DELU Inicijativa Ane Brnabić da smanji poreze za povratnike iz dijaspore je loša poruka domaćim radnicima i verovatno NEUSTAVNA
"Diskriminacija, favorizovanje jedne grupe radnika, neobična mera sa pitanjem ustavnosti". Ovo su samo neki od komentara pravnika i drugih poznavalaca koje su izrekli, a govoreći o novoj vladinoj meri kojom se pre dva dana u Berlinu hvalila premijerka Ana Brnabić.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.