Loš dan za vojvođanske timove, Voždovac bolji od Čukaričkog

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Apr.2021, 08:37

Pet mečeva 33. kola Superlige Srbije odigrano je u terminu od 15:00.

Zanimljivo, svi domaćini ostvarili su pobede. Rad je upisao četvrtu pobedu zaredom, pošto je kod kuće savladao Bačku sa 3:0 (1:0).

Strelci su bili Kaluđerović u 15. iz penala, Šarić u 48. minutu i u 87. minutu Damnjanović. Javor je kod kuće sa 2:0 (2:0) savladao Mačvu.

Domaćin je u Ivanjici četiri puta pogodio okvir gola, dva puta prečku i dva puta stativu, ali su tako i dve >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << lopte završile u mreži ekipe iz Šapca.

Balabanović je pogodio u trećem za vođstvo, dok je Ilić duplirao prednost u 44. minutu. Ilić je promašio i penal u 27. minutu.

Napredak je na svom terenu deklasirao Proleter sa 5:0 (1:0). Strelci su bili Melunović u 5, 54. i 69. minutu za het-trik i Cuković 67. i u 86. minutu Bačanin.

Mladost je u Lučanima savladala TSC posle preokreta sa 2:1 (0:1). Gosti su poveli golom Stanojeva u 42, ali su onda u 57. minutu skrivili penal i ostali sa igračem manje.

Jovanović je realizovao penal za izjednačenje u 59. minutu, dok je pobedu doneo Bojović u 78. minutu.

Voždovac je kao domaćin savladao Čukarički sa 2:1 (1:1). Golove za Voždovac postigli su Milosavljević u 13. i Purtić u 58. minutu sa penala, dok je Kovač u 31. bio strelac za goste sa Banovog Brda.

Rezultati 33. kola: Juče: Zlatibor - Novi Pazar 0:1, Rad - Bačka 3:0, Javor - Mačva 2:0, Mladost - TSC 2:1, Napredak - Proleter 5:0, Voždovac - Čukarički 2:1; Sutra: Radnik - Radnički, Vojvodina - Metalac (14.30), Inđija - Crvena zvezda (17.00), Partizan -Spartak (19.30).

Tabela: Crvena zvezda 92 boda, Partizan 80, Vojvodina 66, Čukarički 65, TSC 49, Radnik 48, Mladost 48, Spartak 47, Proleter 43, Metalac 42, Rad 42, Javor 41, Napredak 41, Voždovac 41, Radnički 39, Novi Pazar, 39, Inđija 34, Zlatibor 22, Mačva 21, Bačka 16.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Subotica

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.