VAR poništio gol Ajaksa, odlučili milimetri, ukrajinski projektil pocepao mrežu u Nemačkoj (video)

Izvor: Sportske.net, 23.Okt.2019, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VAR poništio gol Ajaksa, odlučili milimetri, "ukrajinski projektil" pocepao mrežu u Nemačkoj (video)

Nakon 45 minuta igre u Amsterdamu i Lajpcigu samo jedan gol.

Fudbaleri Ajaksa su u trećem kolu grupne faze Lige šampiona dočekali Čelsi.

U prvom delu nije bilo golova, ponajviše zahvaljujući VAR-u.

Poveli su "Kopljanici" u 36. minutu, Promes je naterao Kepu da vadi loptu iz mreže.

Ipak, sudija je dobio instrukciju da sačeka dok se pogleda snimak, da bi ubrzo zahvaljujući intervenciji video tehnologije pogodak prvaka Holandije bio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poništen, zbog milimetarskog ofsajda.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

U Lajpcigu smo ipak videli jedan regularan gol, postigao ga je Jaroslav Rakitski.

Još jednom je iskusni Ukrajinac pokazao da ima razornu levicu, sjajno je šutirao sa oko 20 metara od gola rivala, golman domaćeg sastava je bio nemoćan.
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini,   Liga Šampiona