PLJUŠTE KRITIKE NA RAČUN PAUNOVIĆA: Redingu nije pomogao ni gol sa 40 metara (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 13.Feb.2021, 19:59

Novi preokret u Čempionšipu.

U 29. kolu engleskog Čempionšipa Riding, Veljka Paunovića, je dočekao Milvol. Reding nije imao sreće, poražen je nakon preokreta rezultatom 1:2.

Paunovićevi izabranici bili su bolji rival, ali nisu uspeli na kraju da to i realiziju. Do gola su došli već u 17. minutu, tada je golman gostiju napravio kardinalnu grešku, Semedo je gađao sa 40 metara i pogodio.

Comical from Semedo, taking the piss. #readingfc pic.twitter.com/4BuuqEAeNx
— Jamie (@dingfcjamie) February 13, 2021

U nastavku trener Milvola pokušava izmenama, i u potpunosti je pogodio.

Do izjednačenja su došli u 76. minutu kada je rezervista Smit pogodio za 1:1, a pobedu gostia donosi takođe rezervista, Benet, igrao se 85. minut.

Paunović je imao i dosta kritika nakon završetka meča na društvenim mrežama, najviše zbog izmena koje je napraivo.

Paunovic has been a revelation but he’s cost us at least 4 points this week. #readingfc