
Izvor: Blic, 12.Jul.2024, 13:10
ZAVRŠENO SUĐENJE KECMANOVIĆIMA Svedočili policajci koji su nakon masakra u Ribnikaru ušli u njihov stan: Opisali sef iz kog je dečak ubica UZEO ORUŽJE
U Višem sudu u Beogradu danas je saslušanjem svedoka nastavljeno suđenje roditeljima dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro dece i čuvara te škole.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
SVE SMO BLIŽI RASPLETU? Policajci do detalja objasnili sve što su zatekli posle masakra u Ribnikaru - opisali sef iz kog je dečak ubica UZEO ORUŽJE
Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Jul.2024
Suđenje roditeljima dečaka ubice, koji je 3. maja prošle godine u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru ubio devet svojih vršnjaka i školskog čuvara, završeno je za danas u Višem sudu u Beogradu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.